Kultura for free, ale i nasza praca for free. Prekariusze - wszystko za darmo, ale nie na darmo - przynajmniej taką mamy nadzieję! Zapowiadamy darmowe wydarzenia w Warszawie.
Blog > Komentarze do wpisu

Film drogi, bo nie tani.

Towarzyska, Zwycieżców 49

Wtorek 7.05.2013

20:00

Jak to na blogu 4free - film za darmo 

"Zabriskie Point", film drogi (7 mln $), w którym jedynym znanym aktorem jest drugoplanowy Rod Taylor (Winston Churchill w "Bękartach..."), a para głównych bohaterów to piękni młodzi, niczym z "Dynastii". On się buntuje, jeździ po kraju i terroryzuje, ona waha się między miłością a służbą wielkiej korporacji.

Pięknie nakręcony kicz nad kicze, czyli cały Antonioni. Ogląda się dobrze i ma się wrażenie, że jest o czymś. Na szczęście wszystko na końcu wybucha, a Fat Boy Slim przerabia to później w teledysku innego Włocha, Romana Coppoli, tak, syna Francisa Forda i brata Sofii, a mowa o "Gangster Trippin".

 

Przeróbka:

 

Oryginał:

 

poniedziałek, 06 maja 2013, juliancio.wodnik

Polecane wpisy

  • Mishima - cz. 2 - okrucieństwo nie do przyjęcia

    kadr z epizodu "Złota Pagoda" z filmu Paula Schradera "Mishima" (1985). Yukio Mishima - pisarz odświeżony nam ostatnio przez wznowioną przez PIW "Złotą pagodę"

  • Wahadło Eco Foucaulta

    Umberto Eco w swoim "Supermanie w kulturze masowej" analizował fenomen sentencji odwracalnej, którą można cytować zarówno w formie pierwotnej, jak i zanegowane

  • Nowe kino chińskie w Kinie Kultura

     Program: Wtorek 26.06. REJS 18.00 – „Xie Yaohuan”, 2017, reż. Ma Chongjie, 118 min 20.15 – „ Moja wojna ” (My war