Kultura for free, ale i nasza praca for free. Prekariusze - wszystko za darmo, ale nie na darmo - przynajmniej taką mamy nadzieję! Zapowiadamy darmowe wydarzenia w Warszawie.
Blog > Komentarze do wpisu

Konkurencja nie śpi, a ja śpię i wstaję z nowymi pomysłami

Nie ukrywam, że 4free jakoś tam się przebija mimo tego, że konkurencja nie śpi. Wszedłem dzięki Wam do top 1000, na razie na samą końcóweczkę, ale zacznijcie od samego Topu! Bumbluj i Warszawa Za Zero mają więcej like'ów na Fejsie, ale jak Fejs kiedyś pierdolnie, nie wiadomo co z tego będzie. Niewykluczone, że blox przy Gazecie.pl, przy Agorze zrobi to prędzej, bo na giełdzie Agora od Fejsa radzi sobie nie lepiej, ale upadek Fejsa byłby pewnie głośniejszy - a ja się zabezpieczyłem, bo jestem i tu i tu, a w zasadzie zacząłem też działalność na wordpressie, dla cudzoziemców w Warszawie, ale na razie nic tam jeszcze nie wrzucam, bo opatentowałem z numerem P/69777 blogowe lenistwo.

Jako człowiek konstruktywny polubiłem Warszawę Za Zero, polubcie i Wy:

http://www.facebook.com/WarszawaZaZero?fref=ts

starając się NIE korzystać z tego co tam piszą i wrzucać własne info, ale jak w przypadku Bumbluj to zawodzi, bo zawsze jakieś tam wydarzenie się powtórzy. 

Jaka jest więc różnica między mną a nimi?

Otóż taka, że ja mam bloga, oni nie.

To niewiele zmienia, bo na fejsie też można mieć blogi, ale to nie to samo, tam się lajkuje, tutaj niby też można, ale po co?

Mam też nad nimi przewagę taką, że w każdej chwili mogę to wszystko pierdolnąć i napisać, że mi się nie chce, oni nie mogą, bo jest ich więcej i musieliby to merytorycznie uzasadnić.

Poza tym dorzucam zazwyczaj - jak mi się chce - coś od siebie, czasami złośliwy komentarz który później szkodzi mi pikowaniem czytelnictwa, albo nie najmądrzejsze zdjęcie.

Póki co robię to więc dla frajdy, popieram ich działania, o ile oni popierają moje i jak pisałem na samym początku mam nieustanną nadzieję, że ktoś dokona kradzieży mojego pomysłu, ale takiej kradzieży z prawdziwego zdarzenia i że będę mógł kiedyś pojechać do Toronto, Denver, Irkucka, czy gdzie tam jeszcze i znaleźć strony internetowe podobnych wariatów co ja i dowiedzieć się co tam się dzieje za darmo. 

Dobrze, żeby to miało charakter w miarę zdyscyplinowany, klarowny i powszechny takie jedno dajmy na to 4free na cały świat, ale czy to się będzie nazywało 4free, czy nie, to najmniejsza sprawa.

Wiadomo, że wydarzenia 4free są darmowe pozornie - stoi za nimi budżet miejski/wojewódzki/państwowy/unijny, biznesowy lub NGO (nie mylić z GMO), ktoś więc płaci, czasami i my - w podatkach, albo kupionym na miejscu piwie. Póki jednak nie do końca wiadomo na co idą publiczne pieniądze (mało kto wchodzi codziennie na bilansowe strony budżetówek), 4free może dalej działać bezkarnie.

polecam coś, na czym nie zarabiam, więc konkurencja może przejąc moje zyski, ale i tak wyniosą one zero, so the're welcome. 

http://www.facebook.com/4freebloxpl

 

PONIEDZIAŁEK

19:00

Teatr Dramatyczny

Duszności Fedry

Wykład profesora Zbigniewa Kadłubka

Zapraszamy, 26 listopada o godzinie 19:00 do Teatru Dramatycznego, na wykład profesora Zbigniewa Kadłubka pt. "Duszności Fedry". Wykład odbywa się w cyklu "Wiara i trwoga". Wstęp wolny.

 

19:30

TR

AUDIO.TR | TECHNOLOGIA SŁUCHANIA - PARTYTURY CODZIENNOŚCI

SPOTKANIE Z MICHAŁEM GÓRCZYŃSKIM

niedziela, 25 listopada 2012, juliancio.wodnik
Tagi: 4free

Polecane wpisy

  • Nad Morzem w Letnim Kinie Kępa

     Klub Kultury Saska Kępa oraz Against Gravity zapraszają na letnie seanse filmowe w lipcu! 19:00 Brukselska 23 WSTĘP: WOLNY 18 lipca, czwartek „N

  • Casanova Felliniego w Oku Proroka

    Nasza recenzja środowego filmu ze Znajomych Znajomych tutaj Film zaczyna się po 20:15 w cyklu filmowym Oko Proroka, Wilcza 58a. Wstęp wolny. 

  • srieda iz fiłmami

    "Jakiż ze mnie głąb, jaki ciemięga" ("Hamlet") "Wstęp tylko dla obłąkanych" ("Wilk stepowy") "O kurwa, skończyło się mleko" ("Ulisses") Prowadzenie bloga o ż