Kultura for free, ale i nasza praca for free. Prekariusze - wszystko za darmo, ale nie na darmo - przynajmniej taką mamy nadzieję! Zapowiadamy darmowe wydarzenia w Warszawie.
Blog > Komentarze do wpisu

Galeria Bezdomna

Galeria Bezdomna (PKiN między wejściem głównym a Teatrem Studio) wciąż przyzywa:

Zapraszamy gorąco do zwiedzania naszej wystawy - przez najbliższy tydzień, do soboty 27 października włacznie, w godzinach 12 - 20 w Sali Kisielewskiego.

Codziennie, przez cały tydzień trwania wystawy zapraszamy Was na spotkania ze znanymi fotografami! Każdego dnia wieczorem w Sali Kisielewskiego, czyli w otoczeniu waszych zdjęć :)

środa, 24/10 - Igor Omulecki, godz. 18

czwartek, 25/10 - Anna Bohdziewicz, godz. 18

piątek, 26/10 - Łukasz Ziętek, godz. 18

sobota, 27/10 - Paweł Żak, godz. 12

 

Jednocześnie przypominamy, że równolegle do wystawy w Sali Kisielewskiego zaprzyjaźnionaCafe Kulturalna (wejście przez foyer Teatru Dramatycznego) będzie prezentować zdjęcia nadesłane przez "bezdomnych galerników" w formie elektornicznej, z rzutnika. Projekcje będą rozpoczynać się codziennie po zapadnięciu zmroku, czyli po godz. 18.

źródło: http://www.galeriabezdomna.art.pl/pl/index.php

środa, 24 października 2012, juliancio.wodnik

Polecane wpisy

  • Mishima - cz. 2 - okrucieństwo nie do przyjęcia

    kadr z epizodu "Złota Pagoda" z filmu Paula Schradera "Mishima" (1985). Yukio Mishima - pisarz odświeżony nam ostatnio przez wznowioną przez PIW "Złotą pagodę"

  • Wahadło Eco Foucaulta

    Umberto Eco w swoim "Supermanie w kulturze masowej" analizował fenomen sentencji odwracalnej, którą można cytować zarówno w formie pierwotnej, jak i zanegowane

  • Nowe kino chińskie w Kinie Kultura

     Program: Wtorek 26.06. REJS 18.00 – „Xie Yaohuan”, 2017, reż. Ma Chongjie, 118 min 20.15 – „ Moja wojna ” (My war