Kultura for free, ale i nasza praca for free. Prekariusze - wszystko za darmo, ale nie na darmo - przynajmniej taką mamy nadzieję! Zapowiadamy darmowe wydarzenia w Warszawie.
Blog > Komentarze do wpisu

Sobota wieńczy dzieło

Dzisiaj zamykają nam Lorelei i Plac Zabaw, więc kto sentymentalny zajrzeć może na last DJ party.

To także ostatni dzień tegorocznego Zielonego Jazdowa. CSW otwarte od 19 do 22 za free, a wewnątrz opisywany w zeszłym tygodniu Radek Szlaga, a także Agnieszka Polska, Józef Robakowski (ostatni tydzień) i otwarty wczoraj sektor z pracami tragicznie zmarłego artysty Jana Dziaczkowskiego.

o 19:00, zaraz po warsztatach na temat gry na... warzywach zaprezentuje się Alternatywny przez duże A zespół Małe Instrumenty. Anthony Chorale zagra o 20:00, a Alfredo Costa Monteiro po 22:00. Po nich występy DJ

 

A propos Jazdowa, na Jazdów 12 Dzień Otwarty ambasady Niemiec a w ramach niego: zwiedzanie placówki, zajęcia n.t. protokołu dyplomatycznego, lekcja języka niemieckiego (kilku przydatnych słówek w ramach Deutschwagen Tour), prezentacje o niemieckich przedsiębiorstwach, fundacjach, organizacjach PL-NM, wymianach zagranicznych, studiach i stypendiach za Odrą; poczęstunek (niemieckie wina), silent disco (disco  w słuchawach z muzyką PL lub NM do  wyboru).  Gospodarzem jest ambasador Niemiec, Rüdiger Freiherr von Fritsch. Godzin otwarcia ambasada na swojej stronie nie podaje.

Plac Wilsona świętuje drugie urodziny. Czemu drugie, skoro jest starszy? Dobre pytanie, poprosimy o następne. O 18:00 obok Fortu Sokolnickiego z interpretacjami Komedy i Lutosławskiego wystąpi Joanna Duda (fortepian), a o  21:00 wewnątrz Fortu zespół Frozen Bird. W międzyczasie m.in. pchli targ w Forcie Sokolnickiego, piknik, joga zwiedzanie Cytadeli na rowerach, wystawa zdjęć z filmów Andrzeja Wajdy (od jutra tamże przegląd jego filmów, o czym wkrótce).

 

O tym pisaliśmy już wczoraj, toć jeno powtórzymy, że Teatr Baza (Podchorążych 39) serwuje nam dzisiaj o:

18.00 „CHOREOGRAFICZNE MINIATURY” - trzy etiudy baletowe rosyjskiej grupy Nota Bene z Petersburga

20.00 Spektakl „Dziady cz. II” Teatru Baza

źródło: CJG, kulturalna.warszawa, info od siostry, facebook

 

Na koniec w Cudzie nad Wisłą Hau Mikael o 21:00


sobota, 15 września 2012, juliancio.wodnik

Polecane wpisy